Заскобрание Петербурга все ж таки розгляне питання про долю Ісаакія

0


Питання про референдум про долю Ісаакіївського знову внесений до порядку денного в горпарламенте Петербурга. Наступна спроба обговорити референдум пройде 24 травня.Питання про референдум про долю Ісаакіївського собору все ж буде розглянуто на засіданні Законодавчих зборів Санкт-Петербурга. Ця тема внесена до порядку денного 24 травня, повідомив в п’ятницю, 19 травня, голова комітету із законодавства горпарламента Денис Четырбок.

Питання про проведення референдуму повинен був обговорюватися в Заксобрании 17 травня, однак депутат від «Єдиної Росії» Борис Івченко, ніяк не пояснюючи свою пропозицію, поставив на голосування питання про зняття цієї теми з порядку денного. Що і було зроблено.

Опозиційні депутати тоді зажадали пояснень від колег, однак спікер В’ячеслав Макаров не дав їм слова. «Ну що ж, єдинороси і їх союзники відмовились і виключили з порядку денного питання про Ісаакієвському референдумі. Як же їм страшно це навіть обговорювати!», — написав на своїй сторінці в Facebook депутат горпарламента від партії «Яблуко» Борис Вишневський.

Вишневський і його прихильники подали позов про бездіяльність законодавчого органу, оскільки, всупереч закону, рішення про референдум не було розглянуто у 20-денний термін. Жовтневий суд в Петербурзі залишив позовну заяву без руху, виявивши в ньому порушення.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий