Женевські переговори щодо Сирії завершилися безрезультатно

0


Черговий раунд переговорів щодо Сирії, що завершився в Женеві, не призвів до серйозних результатів. За словами спецпредставника ООН, вдалося домовитися про зустрічі експертів з питань права і конституції.Шостий раунд переговорів з мирного врегулювання в Сирії, які проводяться у Женеві під егідою ООН, завершився без відчутних результатів. В ході чотириденних консультацій вдалося досягти домовленості проводити зустрічі експертів з питань права і конституції, повідомив увечері в п’ятницю, 19 травня, спецпредставник ООН по Сирії Стеффан де Містура.

За його словами, мова на непрямих переговорах враждующий сторін йшла про нову конституцію, новому уряді, вільних виборах і боротьбі з тероризмом.

Наступний раунд консультацій відбудеться, ймовірно, в червні.

ООН з 2012 безуспішно намагається досягти шляхом переговорів мирного вирішення конфлікту в охопленій громадянською війною країні. Важливою перешкодою є політичне майбутнє президента Сирії Башара Асада. У той час як опозиція вимагає його відставки, представники офіційного Дамаска не мають наміру обговорювати це питання.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий