Зірваний пляжний сезон або рейдерські захоплення пляжів в Коблево

0


Селище Коблево продовжує трясти низка рейдерських захоплень. На цей раз постраждав пляж «Альбатрос». Захоплена територія належить Державному підприємству «Очаківське лісомисливське господарство», у якого, в свою чергу, орендує територію керівництво пляжу «Альбатрос».

Очевидці рейдерського захоплення, повідомили Громадської організації «Верховенство права» про те, що вранці 24 червня 2017 року, група з 30 чоловік спортивної статури, що іменуються в народі «титушками», проникла на територію пляжу «Альбатрос» і вчинила там розгром, пошкодивши майно пляжу. Були налякані і збиті з пантелику відпочиваючі, які перебувають в той момент на пляжі, нога яких, за їх словами, більше не ступить на коблевское узбережжі Чорного моря.

Прибула зі значним запізненням поліція, змогла лише констатувати і зафіксувати вчинений погром, а також обіцяла незабаром встановити і затримати погромників, що викликало у знаючих людей посмішку.

Також громадським повідомили, що організатором недавніх заворушень і погромів на пляжі «Альбатрос», є якийсь Валерій Осипов, який претендує на територію цього ж пляжу по фіктивному розпорядженням селищного голови Коблево. Однак вищезазначений Валерій Осипов, є лише «зіцпредседателем Фунтом» з відомого роману Ільфа і Петрова. Справжні замовники злочину поки що залишаються в тіні.

Для того щоб більш детально розібратися у ситуації, а також дізнатись, які заходи вживаються владою для врегулювання даного конфлікту, Громадська організація «Верховенство права» звернулася за поясненнями в прокуратуру і поліцію Миколаївської області, а також до учасників конфлікту. Керівнику Миколаївської облдержадміністрації було направлено звернення, з проханням взяти під контроль розслідування фактів захоплення державних земель.

verhovenstvo.com

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий